top of page

O Kancelarii

Kilka słów na temat historii kancelarii oraz kilka słów o mnie

O Kancelarii

Działalność gospodarczą prowadzoną w formie Kancelarii Adwokackiej rozpocząłem w dniu 02 września 2015 r. Od początku istnienia główna siedziba Kancelarii mieści się w Szczecinie przy ul. Struga 25/4.

W dniu 26 października 2015 r. zacząłem prowadzić działalność mojej kancelarii na terenie miasta Gryfina w formie filii z siedzibą przy ul. Bolesława Chrobrego 27, 74 – 100 Gryfino.

Szczecin i Gryfino nie są jedynymi miastami, w których prowadzę swoją działalność. Przyjmuję zlecenia od Klientów z całej Polski. Moja Kancelaria współpracuje również z kilkoma zaufanymi Kancelariami Adwokackimi oraz Kancelariami Radców Prawnych w Szczecinie i regionie, aby zapewnić moim Klientom efektywną pomoc prawną na najwyższym poziomie.


Adwokat Paweł Leśniewski

Urodziłem się w dniu 17 sierpnia 1987 roku w Szczecinie. Od urodzenia nieprzerwanie do dnia dzisiejszego mieszkam w Szczecinie. Od samego początku swojej przygody z prawem związany jestem z miastem Szczecin i regionem.

W latach 2003 – 2006 uczęszczałem do II Liceum Ogólnokształcącego im. Mieszka I w Szczecinie o profilu humanistyczno – dziennikarskim. Młodzieńcze zainteresowanie zawodem dziennikarza zmieniło się z czasem w marzenie o pozostaniu prawnikiem. Olbrzymi wpływ na moje życiowe wybory miała moja najstarsza siostra, która w tym czasie studiowała prawo. M. in. za jej zasługą zainteresowałem się tematyką związaną z prawoznawstwem. Gdy po zdanej maturze w czerwcu 2006 roku przyszedł czas na podjęcie decyzji o swojej przyszłości, wybrałem studia o kierunku Prawo na Uniwersytecie Szczecińskim, które ukończyłem w lipcu 2011 r. Tytuł magistra prawa uzyskałem broniąc mojej pracy magisterskiej, której tematem było „Rola prokuratora w postępowaniu przygotowawczym”.

Jeszcze w trakcie studiów rozpocząłem pracę w Kancelarii Adwokackiej Adwokata Mikołaja Mareckiego. Aplikację adwokacką rozpocząłem w dniu 01 stycznia 2012 roku w Szczecińskiej Izbie Adwokackiej. Moim patronem przez cały 3 – letni okres odbywania aplikacji był adwokat Mikołaj Marecki. Po zdanym egzaminie zawodowym uzyskałem tytuł zawodowy adwokata. Z dniem 01 czerwca 2015 r. uzyskałem wpis na listę adwokatów prowadzoną przez Szczecińską Izbę Adwokacką.Od 02 września 2015 r. prowadzę własną działalność gospodarczą w formie Kancelarii Adwokackiej.

Prywatnie jestem pasjonatem motoryzacji, szczególnie tej starszej, pochodzącej z lat 80 – 90 tych, nadto jestem miłośnikiem samochodów marki Alfa Romeo. Interesuje się również historią Szczecina, szczególnie tą jej częścią sprzed II wojny światowej, gdy to miasto przeżywało swój największy rozkwit. Na pytanie: pies, czy kot? Zdecydowanie odpowiadam pies J W domu od zawsze towarzyszył mojej rodzinie przynajmniej jeden czworonóg, obecnie posiadam suczkę owczarka niemieckiego.

Kancelaria: About
bottom of page